Konkurs dla kandydatów

Konkurs dla kandydatów

Widziałeś nasz plakat informacyjny? Zrób sobie przy nim zdjęcie (lub jeśli jesteś osobą nieśmiałą zrób zdjęcie samego plakatu :) i wraz z imieniem i nazwiskiem, nazwą szkoły oraz nazwą jednego z opisanych na nim kierunków, który najbardziej Ci się podoba, wyślij na adres promocja@pw.plock.pl do 25 maja 2015, w tytule wiadomości wpisując „Konkurs Plakat”.

- Wśród osób, które wezmą udział w konkursie przesyłając zdjęcie i wymagane dane, rozlosowane zostaną komplety gadżetów związanych z naszą uczelnią.

- Dodatkowo nagrody zostaną przyznane za najciekawsze zdjęcia.

- Nie znaczy to jednak, że konkurs się zakończy. Uczestnicy konkursu, którzy będą składali dokumenty podczas rejestracji na studia na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii lub w Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych wciąż będą mieli szansę na nagrody. Na miejscu spróbować będą mogli sił w dodatkowym losowaniu.

Regulamin szczegółowy konkursu:

1. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedno zdjęcie.

2. Terminarz konkursu:

- przesłanie zgłoszenia ze zdjęciem - do 25 maja 2015 roku,

- ogłoszenie zwycięzców losowania - 29 maja 2015 roku,

- ogłoszenie zwycięzców konkursu na najlepsze zdjęcie - 29 maja 2015 roku,

- możliwość losowania w trakcie składania dokumentów - do końca terminu składania dokumentów na studia pierwszego stopnia.

Zdjęcie z naszym plakatem należy wysłać jako załącznik na adres promocja@pw.plock.pl w tytule wiadomości wpisując „Konkurs Plakat”, a w treści następujące punkty:

  • Imię i nazwisko
  • Adres e-mail
  • Nazwa kierunku studiów, który najbardziej Ci się podoba
  • Pełna nazwa szkoły ponadgimnazjalnej

Zwycięzcy losowania i konkursu na najlepsze zdjęcie, o wygranej zostaną poinformowani mailowo. Lista zwycięzców oraz najciekawsze zdjęcia zostaną opublikowane również na naszej stronie internetowej i Facebooku.

Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego wykorzystania zgłoszonych zdjęć do celów informacyjnych i promocyjnych.

Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z uznaniem warunków niniejszego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na publikowanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).