Sukces licealistów pod opieką studentów PW

Sukces licealistów pod opieką studentów PW

Aż dwunastu uczniów III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Płocku dostało się do finału etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu "Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości". Uczniowie przygotowywani byli do konkursu podczas warsztatów prowadzonych przez studentów Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku z Koła Naukowego "Studenckie Forum".

Jak co roku konkurs organizowany przez Fundację Studenckie Forum Business Centre Club odbył się również w Płocku. Uczniowie zmagali się z trudami 3 etapów, w których stawiali czoło pytaniom przygotowanym przez ekspertów z przedsiębiorczości z całej Polski. 12 kwietnia 2016 roku odbyły się Finały Wojewódzkie w Warszawie, na które zakwalifikowały się aż 4 grupy uczniów z Płocka. Ostatecznie Płockie Studenckie Forum może się pochwalić II miejscem na szczeblu wojewódzkim. Sukces odniósł zespół z III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Płocku w składzie:

  •  Anna Wiśniewska
  • Dominika Żaglewska
  • Natalia Czachorowska 

Opiekunem zespołu była Pani Małgorzata Kroczak. Ogromne gratulacje dla trzyosobowej drużyny z płockiego III L.O i ich opiekunki.

Sukces III LO