Aktualności

Nominacja Wojtka Bógdała

Nominacja Wojtka Bógdała

Drodzy Studenci i Absolwenci! Wasz kolega z Uczelni - Wojtek Bógdał odnosi co roku ogromne sportowe sukcesy, a jego osiągnięcia zostały nominowane w drugim Plebiscycie na 10 najlepszych polskich sportowców lotniczych CUMULUSY 2016. Wspomóżmy naszego Mistrza w głosowaniu.

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

Politechnika Warszawska i firma Arrinera Technology S.A. ogłaszają konkurs dla studentów  i doktorantów Politechniki Warszawskiej na obronione prace inżynierskie, magisterskie oraz doktorskie związane tematycznie z przemysłem motoryzacyjnym. 

Młodzi dla Techniki 2017

Młodzi dla Techniki 2017

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej, już III edycji Konferencji Naukowej Młodzi dla Techniki 2017. Konferencja ma na celu prezentację dorobku naukowego doktorantów, studentów i młodych pracowników naukowych oraz szeroko rozumianą promocję osiągnięć i działalności naukowej młodych badaczy, działających w obszarze budownictwa, inżynierii lądowej, inżynierii środowiska, inżynierii mechanicznej, chemicznej i petrochemicznej.

Warsztaty "Spadochron"

Warsztaty "Spadochron"

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Filii WUP w Płocku zaprasza na warsztaty w ramach programu „Spadochron”. „SPADOCHRON” jest najpopularniejszym na świecie programem doradztwa personalnego dla osób planujących karierę zawodową, szukających pracy i zmieniających zawód. Podczas pięciodniowego kursu uczestnicy poznają praktyczne metody rozpoznawania swoich talentów w oparciu o dotychczasowe doświadczenia. To kompletny, sprawdzony i skuteczny sposób na miękkie lądowanie na rynku pracy.

Komunikat dot. Balu Jubileuszowego z dnia 15 stycznia

Komunikat dot. Balu Jubileuszowego z dnia 15 stycznia

Serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie uczestnictwem w „Balu Jubileuszowym” organizowanym w dniu 22 kwietnia 2017 r. z okazji 50-lecia Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Zakończyliśmy przyjmowanie wpłat. Osoby zainteresowane uczestnictwem w Balu prosimy o kontakt e-mailowy: 50lat@pw.plock.pl lub telefoniczny 24 367 21 40.

Szkolenia Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

Szkolenia Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa Biuro Terenowe w Płocku zaprasza studentów kierunków Budownictwo i Inżynieria Środowiska na bezpłatne szkolenia, które odbywają się w Gmachu Mechaniki Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, przy ul. Jachowicza 2.

40-lecie Koła Naukowego Inżynierii Środowiska

40-lecie Koła Naukowego Inżynierii Środowiska

Koło Naukowe Inżynierii Środowiska wraz z Zakładem Inżynierii Sanitarnej i Ochrony Środowiska, działającym na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, zaprasza na uroczyste obchody jubileuszu 40-lecia działalności Koła KNIŚ. Obchody odbędą się w dniu 1 czerwca 2017 roku podczas Seminarium nt. „40 lat Koła Naukowego Inżynierii Środowiska w 50-letniej historii Politechniki Warszawskiej w Płocku”.

Sesja "Jak polubić fizykę?"

Sesja "Jak polubić fizykę?"

Stowarzyszenie Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja wspólnie z Politechniką Warszawską Filią w Płocku organizuje w dniu 16 stycznia 2017 r. o godz. 17:00 w Auli PW przy ul. Łukasiewicza 17 Sesję naukowo-edukacyjną pt. „Jak polubić fizykę?”.

Wyniki I etapu Konkursu Matematycznego CONTINUUM 2016

Wyniki I etapu Konkursu Matematycznego CONTINUUM 2016

Komitet Organizacyjny Konkursu Matematycznego CONTINUUM 2016 składa serdeczne gratulacje i wyrazy podziękowania za zainteresowanie uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych udziałem w II Edycji. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami I etapu. Do II finałowego etapu zakwalifikowanych zostało 26 najlepszych uczestników. 

Zasady efektywnej komunikacji werbalnej - warsztaty

Zasady efektywnej komunikacji werbalnej -  warsztaty

Biuro Karier i Wojewódzki Urząd Pracy w Płocku zapraszają studentów i absolwentów na bezpłatne warsztaty nt. "Jak porozumiewać się z innymi ludźmi - zasady efektywnej komunikacji werbalnej". Warsztaty odbędą się 11 stycznia (środa) w godz. 11-15 w sali nr 18 GG.